Szkolenia

Szkolenia

Virtuologic jest wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00328/2017. Od początku swojego istnienia oferujemy szereg specjalistycznych szkoleń, związanych z tematyką biznesu, informatyki i samodoskonalenia. Jeśli uznasz, że to zbyt krótko – pragniemy Cię uspokoić. Współpracujemy z najlepszymi trenerami z branży, którzy legitymują się wieloletnim doświadczeniem. A przede wszystkim – rzetelną wiedzą z danej dziedziny oraz  umiejętnością przekazywania jej w sposób jasny i zrozumiały.

Decydując się na udział w naszym szkoleniu – nie tylko nabędziesz konkretną wiedzę i umiejętności, ale również spędzisz miły dzień.

 

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte to organizowane co pewien czas szkolenia z puli naszych szkoleń standardowych – czyli tych, dla których mamy opracowany program, konkretnego wykładowcę, zaplanowany i opublikowany termin, ustalone miejsce – i na które może się zapisać każdy zainteresowany. Jesli chiałbyś sprawdzić jakie szkolenia proponujemy w najbliższej przyszłości – zerknij do Kalendarium.

Zainteresowany? - przejrzyj nabory...

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte to szkolenia realizowane na zamówienie konkretnej firmy (lub rzadziej – osoby), dla konkretnej grupy uczestników. Mogą się odbywać w dowolnym miejscu, także w siedzibie Klienta. Oferujemy także realizację szkoleń “pod konkretne potrzeby”. W takim przypadku wspólnie ustalimy potrzeby, przebieg i zakres szkolenia oraz zapewnimy wykwalifikowanego trenera.

Zainteresowany? - skontakuj się...

Szkolenia standardowe

Długotrwała współpraca z ekspertami z wielu dziedzin pozwala nam zaoferować bogaty wachlarz standardowych szkoleń tematycznych. Jeśli chciałbym się z nimi zapoznać – kliknij na tytule wybranego szkolenia: