Współpraca

Współpraca

Analizy finansowe często są elementem składowym większego zlecenia. My stawiamy na specjalizację, nie na „szerokość oferty”. Koncentrujemy się na analizach. Dlatego nasza oferta stanowi naturalne uzupełnienie dla usług świadczonych przez podmioty takie jak:

  • Firmy pozyskujące środki (dotacje) z Unii Europejskiej
    Analiza finansowa stanowi obowiązkowy składnik dokumentacji aplikacyjnej. Jako specjaliści od analiz – sprawnie wykonujemy analizy do wniosków bądź studiów wykonalności opracowywanych przez podmioty zewnętrze.
  • Architekci i biura projektowe
    W przypadku większych przetargów na opracowanie dokumentacji projektowej bądź wykonawczej – częstym elementem głównego zamówienia jest opracowanie analiz ekonomicznych dla projektowanego obiektu. Nasze doświadczenie pozwala nam w sprawny sposób wywiązać się z takiego zadania, uwalniając projektantów od tej – często w ich ocenie mało wdzięcznej – części zlecenia.

Współpracujemy z wieloma podmiotami z obu branż. Współpracujemy na zasadzie konsorcjum bądź podwykonawstwa. Solidność i poszanowanie etyki biznesu (NIGDY nie staramy się „ukraść” zlecenia naszym klientom) skutkuje tym, że w większości przypadków nasi Partnerzy do nas wracają.

Jeśli zajmujesz się pozyskiwaniem środków z UE i chcesz komuś zlecić sporządzenie analiz finansowych do swoich wniosków, albo jesteś architektem i szukasz partnera, z którym mógłbyś podejść do większego przetargu – być może właśnie znalazłeś…

Chcemy robić interesy z Tobą. Nie na Tobie!